O naszym sklepie

Jesteśmy partnerem Składów Vox. Odwiedzając nasz sklep, od razu można zauważyć, że należymy do sieci Majster. Zewnętrzna wizualizacja sklepów jest bardzo estetyczna i widoczna z daleka. U nas kupią Państwo panele podłogowe, profile przypodłogowe, klamki, okna i drzwi. Klient może zobaczyć na ekspozycji ponad 100 skrzydeł drzwi w tym 40 skrzydeł drzwi zewnętrznych.
Naszą specjalnością są również panele i podłogi drewniane wiodących producentóW. Ponad 200 dekorów może zadowolić każdego klienta. Wszystkie podłogi, drzwi i okna sprzedajemy z usługą montażu.

Nasza firma zajmuje się również mieszaniem farb i tynków. Posiadamy również w ofercie materiały budowlane typu wełna, styropian, sucha zabudowa, płyta osb. Wciąż poszerzamy asortyment naszych towarów i mamy nadzieję, że już za jakiś czas Klient, który nas odwiedzi, znajdzie większość materiałów, które są mu potrzebne przy remoncie lub budowie domu.
Chcemy wszystkich serdecznie zaprosić do naszego sklepu, który znajduje się przy rondzie Jana Pawła II. Teraz mają Państwo również możliwość dotarcia do nas drogą internetową. Proszę dzwonić i pytać, a najlepiej odwiedzać nasz sklep jak najczęściej. Personel sklepu Majster w Nowym Targu służy radą i pomocą.


Sklep Majster Plus Nowy Targ,
Al.Tysiąclecia 104

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7.30-18.00
sobota: 7.30-14.00

tel. 18 266 47 99
e-mail: nowytarg@majsterplus.com


Zapraszamy serdecznie!

Galeria sklepu